JM Slideshow Responsive

Lesrooster

Lesrooster 2017 - 2018

 Lesrooster GVN DanceDance 2017/2018

 

Maandag

Tijd Activiteit Leeftijd Locatie Docent  
8.30u – 9.30u Bewegen 50 +
50 jaar en ouder Sporthal de Schakel Ria Lensen
16.00u – 18.00u Hiphop 9 t/m 13 jaar Sporthal de Schakel Emmelie Luiken
18.00u – 20.00u Hiphop 14 t/m 17 jaar Sporthal de Schakel Emmelie Luiken
20.00u – 22.00u Hiphop 18 jaar en ouder Sporthal de Schakel Emmelie Luiken
15.45u – 16.30u Ouder en kind Vanaf 2 jaar Sporthal de Schakel Esmee Jacobs
15.45u – 16.30u Recreatief turnen groep 3/4 Sporthal de Schakel Jan Kats
16.30u – 17.15u Kleuter groep 1 4-5 jaar Sporthal de Schakel Esmee Jacobs
16.30u – 17.15u Recreatief turnen Jongens Sporthal de Schakel Jan Kats
17.15u – 18.00u Kleuters groep 2 5-6 jaar Sporthal de Schakel Esmee Jacobs
17.15u – 18.00u Recreatief turnen  groep 5 Sporthal de Schakel Jan Kats
18.00u – 18.45u Recreatief turnen groep 6/7/8 Sporthal de Schakel Jan kats
18.00u – 19.00u Springen Jeugd t/m 12 jaar Sporthal de Schakel Maaike Doggen
18.45u – 19.30u Springgroep 12 jaar en ouder Sporthal de Schakel Jan Kats


Dinsdag

Tijd Activiteit Leeftijd   Locatie Docent  
17.00u – 18.00u Ballet 4 t/m 9 jaar Sporthal de Schakel Marissa Stiekema
16.00u – 17.00u Streetdance 7 t/m 11 jaar Trefkoele+, Dalfsen Mariëlle van Baalen
16.00u – 18.00u Selectie A1   Sporthal de Schakel Jan Kats/ Maaike Doggen/ Sandra   Velthuysen
18.00u – 20.00u Selectie A2   Sporthal de Schakel Jan Kats/ Sandra   Velthuysen
20.30u – 21.30u Totalbody Workout   Sporthal de Schakel Evaline Ridderikhoff

Woensdag

Tijd Activiteit Leeftijd   Locatie Docent  
09.00u  10.00u Pilates Sporthal de Schakel Evaline Ridderikhoff
20.30u – 21.30u Totalbody Workout  High Sporthal de Schakel Evaline Ridderikhoff

Donderdag

Tijd Activiteit Leeftijd   Locatie Docent  
15.30u – 16.15u Ballet 4 t/m 6 jaar Trefkoele+, Dalfsen Marissa Stiekema
16.15u – 17.00u Ballet 7 t/m 9 jaar Trefkoele+, Dalfsen Marissa Stiekema

Vrijdag

Tijd Activiteit Leeftijd   Locatie Docent  
15.00u – 16.00u Streetdance 5 t/m 7 jaar Sporthal de Schakel Sieske Luiken
16.00u – 17.00u Streetdance 8 t/m 10 jaar Sporthal de Schakel Sieske Luiken
17.00u – 18.00u Streetdance 8 t/m 10 jaar Sporthal de Schakel Sieske Luiken
18.15u – 19.15u Streetdance 11 t/m 13 jaar Sporthal de Schakel Sieske Luiken
19.15u – 20.15u Streetdance 14 t/m 16 jaar Sporthal de Schakel Sieske Luiken
20.15u – 21.15u Streetdance 17 jaar en ouder Sporthal de Schakel Sieske Luiken
18.00u – 20.00u Hiphop 12 t/m 15 jaar Sporthal de Schakel Suzanne Schrijver
16.00u – 17.00u Jong Talent
  Sporthal de Schakel Nadiah Holtland
16.00u – 18.30u Selectie A1/B1   Sporthal de Schakel Jan Kats/Maaike Doggen/ Nadiah Holtland
18.30u – 21.00u Selectie A2/B2   Sporthal de Schakel Jan Kats/Maaike Doggen

 

 

 

 

 
email this page